Czw, 21.03.

17:00

+ Zenobię Bartoszewicz od męża Stanisława syna Waldemara, Honoraty Stanisława Zięba z rodziną, Rodzin Sikorów i Wyszyńskich

Pt, 22.03.

17:00

+ Zygmunta Smyczyk od żony

So, 23.03.

17:00

+ Józefę Franciszka Pierzchała

Ndz, 24.03.

 

III Niedziela Wielkiego Postu

 

08:00

+ Teresę Bloch od rodz.Szymanek,Zespołu”Rogozanki”KGW i Chóru Parafialnego

 

10:30

+ Mirosława w r.śm,Ireneusza Adamiak od mamy z siostrą;

 

 

Dz-bł w 1r.ur. Kornelii

 

16:00

+ Annę Waldemara Przybyłek od m.Szkolnej i Cment.,szwagra Zbigniewa Horzela z r

Pon, 25.03.

 

Zwiastowanie Pańskie

 

17:00

+ Szczepana Skrzypka od żony Ewy i siostry Edwardy

Wt, 26.03.

17:00

+ Arkadiusza Zemło od Rodziców, siostry Moniki z rodz, brata Grzegorza

Śr, 27.03.

17:00

+ Zygmunta Smyczyk od sąsiadów z ulic Okrzei i Trzcionki

Czw, 28.03.

17:00

+ Zenobię Bartoszewicz od kuz.Aleksandry Grudzińskiej z r. sąsi.z ul Trzcionki i Okrzei

Pt, 29.03.

17:00

+ Franciszka Fryz z racji r.ur.od Ewy z rodz.

 

 

+ Ewę 1r.Ryszarda 19r. Kosobudzkich i zm. z rodziny Kosobudzkich od syna i córek z rodzinami

So, 30.03.

 

Spowiedź w Pyrzowicach

 

18:00

+ Krystynę Janowską od córki Doroty Sikora z mężem Pawłem , wnukami Piotrem i Bartoszem, swatów Krystyny i Tadeusza z rodz.

Ndz, 31.03.

 

IV Niedziela Wielkiego Postu REKOLEKCJE PARAFIALNE

 

08:00

Za Parafian

 

10:30

+ Stefanię Stefana Winter,Otylię Stefana Pierzchała,Helenę Eugeniusza Kowackich

 

 

Po Mszy Chrzest Wojciecha Daneckiego

 

16:00

+ Teresę Bloch od córki Małgorzaty, syna Antoniego z rodz, wnuka Michała z żoną Dorotą z rodziną Trzcionków

Pon, 01.04.

 

Spowiedź Rekolekcyjna

 

09:00

+

 

18:00

+ Szczepana Skrzypka od synów Aleksandra Grzegorza Wojciecha z rodzinami

Wt, 02.04.

09:00

+

 

18:00

+ Zygmunta Smyczyk od córek Marty i Agnieszki z rodzinami

Śr, 03.04.

 

Spowiedź w Tąpkowicach

 

18:00

+ Teresę Bloch od bratanicy Gieni z rodziną, siostrzeńca Mariana z rodziną, Olgi i Zygmunta Wyderków z rodziną

Czw, 04.04.

17:00

+ Edwarda Surowca 18r. – od żony z Rodziną

Pt, 05.04.

15:00

Liturgia Chrztu Natalii Zięba

 

17:00

+ Michała Kuchtę 5r.od żony i syna,

 

 

+ Jadwigę Edwarda Kuchta, Mieczysławę Władysława Starościak od syna Andrzeja

So, 06.04.

17:00

+ Stefanię Kazimierza Skórków od synów z rodzinami,Józefę Piotra Szpajnertów

Ndz, 07.04.

 

V Niedziela Wielkiego Postu

 

08:00

+ Mariana Mariannę Czapla od syna z rodziną

 

10:30

+ Stanisławę Antoniego Ziębów

 

 

Dz-błag w 1 r.urodzin Franciszka

 

16:00

+ Stefana Pawełczyka od żony i córki z mężem

Pon, 08.04.

17:00

+ Natalię Józefa Zaparty

Wt, 09.04.

17:00

+ Zygmunta Smyczyk od swatów Gawronów, rodzin Gajdzików i Buchaczów

Śr, 10.04.

17:00

+ Szczepana Skrzypka od rodzin:Olszewskich,Sucharskich,Kulików,Rabsztynów, swatów Taborskich z rodziną.

Czw, 11.04.

17:00

+ Helenę Stachowską od sióstr Jowity i Mirosławy,sąsiadów z ul.Narutowicza.

Pt, 12.04.

17:00

+ Tadeusza Witek 1r.od żony i córek z rodzinami.

So, 13.04.

17:00

+ Bogusława Helenę Szydło, Genowefę Smyczyk od rodziny

 

 

po Mszy św. chrzest Tomasz Nowak

Ndz, 14.04.

 

Niedziela Palmowa

 

08:00

+ Edwarda Wicharego 18r.od syna Andrzeja z rodziną

 

10:30

+ Halinę Marię Bernarda Ziębów,Annę Stanisława Mariannę Stanisława Masłoniów, Martę Józefa Ferdynów,Marię Mariannę Władysława Świerdzów

 

16:00

+ Władysławę Józefa Rynka od córki i synów z rodzinami.