Śr, 19.01.

17:00

+ Henryka Romik od kuzynek Hani Olszewskiej i Ewy Kulig z r-mi, Haliny Mutz.

Czw, 20.01.

17:00

+ Teresę Stefańską od męża i córki z rodziną.

Pt, 21.01.

10:00

+ Konrada Gajdzik od kuzynek Kazimiery,Lucuny,Krystyny i Małgorzaty z r-mi, rodz.Kochów i Janiny Ligęza.

So, 22.01.

17:00

+ Helenę Bielicką od wnuczków Wiolety i Krzysztofa z r-mi,zel.Magdy Sapińskiej.

Ndz, 23.01.

 

III Niedziela Zwykła

 

08:00

+ Natalię Józefa Zaparty.

 

10:30

+ Jana11r.Mariannę Jana Sadowskich,Elżbietę Jana Siwczyk ( Chrzest Wiktora)

 

16:00

+ Henryka Romik od sąsiadów z ul. Kościuszki, kuzynki Lucyny Romik.

 

 

Koncert Kolęd

Pon, 24.01.

17:00

+ Stefanię 2r. Pierzchała od zięcia z rodz.

Wt, 25.01.

17:00

+ Marię Chałupka od męża Leszka i teściowej Stanislawy.

Śr, 26.01.

17:00

+ Irenę Bizan od chrześnicy Anny Jura z mężem, kuz.Zdzisławy i Lucyny z r-mi, sąsiadów Ferdynów i Worwągów.

Czw, 27.01.

17:00

+ Henryka Romik od Wiesławy Kłys z rodz,rodzin;Borszcz, Pielorz, Galanek.

Pt, 28.01.

17:00

+ Teresę Stefańską od siostry Elżbiety z rodz, i rodz.Bernasów.

So, 29.01.

17:00

+ Danutę Woszczyk od wnuków Marcina z żoną i Grzegorza z żoną.

 

 

+ Annę Waldemara Henrykę Zygfryda Przybyłek.

Ndz, 30.01.

 

IV Niedziela Zwykła

 

08:00

+ Kazimierza Leśniak od siostry Haliny z rodz.

 

10:30

+ Czesławę 1r.Zbigniewa 19r.Jankowskich od córki z mężem.

 

16:00

+ Grzegorza 22r.Lisik, Elżbietę Tomasza Stanisława Stanisławę Skrzypiec.

Wt, 01.02.

17:00

+ Helenę Bielicką od rodz.Kowalczyków i Kazimiery Pawełczyk, sąsiadów z ul. Ogrodowej i Kościuszki.

Śr, 02.02.

 

Ofiarowanie Pańskie

 

10:00

+ Edwarda 18r.Waldemara 1r. Stanisława Andrzeja Szymanek.

 

17:00

+ Henryka Romik od koleżanek Magdy i Zosi, sąsiada Rafała Żrałka.

Czw, 03.02.

08:00

+ Jacka Ziajora 9r. od żony z rodz, Rodziców i brata Marcina z rodz.

Pt, 04.02.

17:00

+ Wł-wę 2r.Bronisława Krytowskich, + z r.Krytowskich i Drożdżów

So, 05.02.

17:00

+ Krystynę Nowak od wnuczki Aliny z rodz.

Ndz, 06.02.

 

V Niedziela Zwykła

 

08:00

Za Parafian z racji Kolędy.

 

10:30

+ Wandę Górską od Przyjaciółek Marysi i Zosi z r-mi.

 

16:00

+ Marię Chałupka od dzieci; syna Damiana, córki Izabeli z r-mi, syna Łukasza.

Wt, 08.02.

17:00

+ Wandę Górską od KŻR zel. Haliny Gorczyckiej, Justyny Zych.

Śr, 09.02.

17:00

+ Marię Dreja od córki Grażyny z mężem, syna Dariusza z żoną i synem Piotrem siostry Zofii z mężem i rodziną.

Czw, 10.02.

17:00

+ Janusza Caban od synów Artura i Roberta z dziećmi, teściowej z rodz.

Pt, 11.02.

17:00

+ Marię Chałupka od chrześnicy Małgorzaty, bratowej Grażyny z rodzinami, sąsiadów Mitas z rodz.

So, 12.02.

17:00

+ Ks.Prał. Henryka Januchta w 7r.

Ndz, 13.02.

 

VI Niedziela Zwykła

 

08:00

Za Parafian z racji Kolędy.

 

10:30

+ Halinę Czesława Marię Bernarda Ziębów, Annę St-wa Mariannę St-wa Masłoniów, Martę Józefa Ferdynów, Marię Mariannę Władysława Świerdzów 30+ Konrada Gajdzik od sąsiad.z ul.Kościuszki,Zacisze,kuz.Andrzeja z r.z Bytomia.

 

16:00

+ Marię Dreja od KŻR zel. Haliny Gorczyckiej, miesz.ul. Ogrodzieniec, Michała i Marysi Bebłot.