Ndz, 26.05.

 

VI Niedziela Wielkanocna

 

08:00

+ Kazimierza 17r. Zenobię Kańtoch od córek Ewy i Haliny z rodziną

 

10:30

+ Wenecjusza 27r. od żony z rodz. Stefanię Stanisława Siudak;

 

 

Dziękczynno-Błagalna w 25r.Sakramentu Kapłaństwa

 

16:00

+ Mariannę Franciszka Przybyłek, Janinę Władysława Flak od synów Włodzimierza i Andrzeja z rodzinami

Pon, 27.05.

17:00

+Teresę Bloch od r.Biegańskich,Rabsztynów,Sucharskich,Kulików,Olszewskich

Wt, 28.05.

17:00

+ Zofię Mirecką od Henryka, swatów Pawełczyk z rodz. rodzin Pacia i Kozioł

Śr, 29.05.

17:00

+ Zdzisława Górskiego od żony i córki z rodz., sąsiadów ulic Dąbrowskiej, Gminnej, Młyńskiej, rodziny Pawlaków

Czw, 30.05.

17:00

+ Czesławę Ferdyn od męża, córki i zięcia z rodziną

Pt, 31.05.

 

Piątek - święto Nawiedzenia NMP

 

17:00

+ Franciszkę Ździebło 40r;

 

 

+ Annę, Waldemara Przybyłek od córki z rodziną

So, 01.06.

17:00

+ Grażynę Jacka Kaczmarków od córki z rodziną

Ndz, 02.06.

 

Niedziela - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

08:00

+ Irenę, Wacława Gadaczek od dzieci z rodzinami

 

10:30

+ Mariana Pacynę w 1r. od żony córki i syna z rodzinami

 

16:00

+ Stefana Ligęzę, Krystynę Dyksy od rodziny

Pon, 03.06.

17:00

+ Janinę Zygmunta Błaszczyk od córek Wiesławy i Jolanty

 

 

+ Balbinę Józefa Stanisława Błaszczyk

Wt, 04.06.

17:00

+ Zofię Mirecką od córki Doroty z mężem, syna Ireneusza z żoną, wnuków Łukasza i Karola

Śr, 05.06.

17:00

+ Teresę Bloch od siostrzeńca Lisika z rodz. Janinę Opara i córek z rodzinami

Czw, 06.06.

17:00

+ Natalię Ferdyn 1r. Barbarę Franciszka Czesława Zofię Ferdyn od córki z r.

Pt, 07.06.

16:00

Spowiedź Bierzm. i Rodziców Bierzm. i I Kom.

 

17:00

+ Apolonię Kańtoch od córki Grażyny, syna Krzysztofa z rodzinami, kuzynki Bogumiły Rozmus z rodziną

So, 08.06.

10:00

Spowiedź dzieci I Komunijnych

 

18:00

+ Lucjana, Mirosławę Cieśla, Stanisławę, Józefa Ferdyn od rodziny

 

 

Liturgia Sakramentu Bierzmowania

Ndz, 09.06.

 

Niedziela - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 

08:00

+ Halinę Marię Bernarda Ziębów, Annę Stanisława Mariannę Stanisława Masłoniów, Martę Józefa Ferdynów, Marię Mariannę Władysława Świerdzów

 

11:30

Liturgia Sakramentu I Komunii Świętej

 

16:00

+ Krystynę Glica od sąsiadów z bl.20, rodzin Gliców z Żychcic i z Bytomia