Dzisiaj VIII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Zesłania Ducha Św. Wczoraj o godz.11.00 ks. bp Piotr Skucha udzielił Sakramentu Bierzmowania. Dzisiaj na Mszy św. o godz.11.00 Dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej i będą przeżywać Biały Tydzień.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.

Jutro święto NMP Matki Kościoła. Jutro przypada 35 rocznica Święceń Kapłańskich ks. bpa Artura Ważnego. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej diecezji.

We wtorek Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach wypraszając dla Nich obfitość Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a dla zmarłych wypraszajmy radość nieba.

Trwa maryjny miesiąc-maj. Przed Mszą św. popołudniu Nabożeństwo Majowe.

Dziękuję ks. Karolowi za modlitwę z nami i głoszone Słowo Boże. Dziękuję Pani Annie Dydak za przygotowanie dzieci do Uroczystości I Komunii Świętej i uczniów naszej szkoły do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Dziękuję Rodzicom za przygotowanie Świątyni i terenu wokół kościoła na powyższe uroczystości. Dziękuję Szymonowi i Sebastianowi-kandydatom do Bierzmowania za wykoszenie trawy wokół plebanii, tę pracę pochwalił sam ks. biskup. Dziękuję Bierzmowanym za dar dla dzieci do naszej szopki w postaci barana, na którym będą mogły dzieci siadać. Serdecznie dziękuję za dar dla parafii od rodziców dzieci komunijnych w postaci kropidła i naczynia na wodę święconą.

Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii. Dziękuję Panom Arkadiuszowi Sapińskiemu i Jackowi Achmirowicz za skucie popękanych płytek na schodach do Sali Poradnictwa Rodzinnego dla narzeczonych i wywiezienie gruzu. Dziękuję Panu Andrzejowi Chrobak za przegląd instalacji elektrycznej w kościele.

Pan kamerzysta pozostawił u mnie filmy do nabycia z Peregrynacji Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii.

Błogosławieństwo niech dopomaga, abyśmy potrafili nieustannie dzielić się obfitością Darów Ducha Świętego.