Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. W następną Niedzielę będziemy adorować Chrystusa w Najświętszym Sakramencie

O godz.15.00 zapraszam na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Szczególnie w tę Niedzielę powinniśmy pamiętać o Koronce do Bożego Miłosierdzia.

Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Modlitwą i darem materialnym wspieramy potrzebujących. Ofiary są przeznaczone na dzieła Caritas w naszej diecezji.

Dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Świątyni, zarówno te składane w czasie Liturgii jak i przelewy na konto parafialne.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Jakub Krawczyk i Natalia Cebula zamieszkali par. tutejsza zap.I.

Niech uroczyste błogosławieństwo umacnia nas na świadków zmartwychwstania.