Dzisiaj III niedziela Adwentu zwana niedzielą Gaudete. Źródłem radości jest Chrystus obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.

Wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom są do nabycia małe świece wigilijne.

Zachęcam do przystąpienia do spowiedzi adwentowej, od wtorku do piątku od godz.16 do 17, a w sobotę od godz.8 do 9.30 i wieczorem od 17.30 do 18.30.

W tym tygodniu jak zapewne zauważyliśmy zostały pomalowane ściany kościoła, chór, wejście na chór, krużganek miedzy drzwiami i rozpoczęto prace związane z doświetleniem kościoła.

Dziękuję Pani Mieczysławie Romik za posprzątanie i przygotowanie kościoła na niedzielę, a Pani Teresie Holik za pielęgnowanie pomnika Jana Pawła II.

Bardzo dziękuję: Honoracie Ziemba, Stanisławie Jareckiej, Rozalii Przybyłek, Halinie Gorczyckiej, Krystynie Kłys, Stanisławowi Ferdyn, Krystynie Pilis, Halinie Kotuła, Zofii Ferdyn, Halinie Opara, którzy roznieśli do naszych rodzin poświęcone Opłatki na Stół Wigilijny.

Z serca wielkie Bóg zapłać za wszystkie ofiary, które przeznaczymy na potrzeby kościoła – w dużej mierze na rachunki za ogrzewanie – do grudnia jest to już suma prawie 3000zł oraz malowanie, którego nie ma w projekcie termomodernizacji. Gdyby ktoś potrzebował, może zaopatrzyć się w Opłatki w Zakrystii. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi za wszelkie dobro.

W Zakrystii są jeszcze do nabycia Kalendarze na 2021 rok.

Intencje Mszy świętych.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Krzysztof Edmund Bloch i Paulina Mariola Król zamieszkali parafia tutejsza. Zap. II.

Niech błogosławieństwo umacnia nas na adwentowych drogach.