Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła. Rocznica poświęcenia kościoła własnego. Tydzień temu w naszej wspólnocie przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Jeszcze raz dziękuję ks. prałatowi Stefanowi Rogula za przewodniczenie naszym modlitwom i wygłoszone Słowo Boże. Dziękuję wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.

Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, nawet kiedy kończymy miesiąc październik zachęcam do tej modlitwy w naszych rodzinach przez cały rok. Grupie dzieci, które uczęszczały dziękuję za przewodniczenie naszej modlitwie.

W przyszłą niedzielę 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Jak zawsze na Cmentarzu, ofiarą do puszki możemy wesprzeć nasze Seminarium Duchowne.

Ze względu na pandemię odpusty zupełne dla wiernych zmarłych można uzyskać przez cały listopad.

W liturgii tygodnia we wtorek Dzień Zaduszny- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w środę wspomnienie św. Karola Boromeusza- biskupa.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Miesiąc listopad to czas szczególnej pamięci o zmarłych z naszych rodzin. Możemy zgłaszać bliskich zmarłych, których chcemy wspominać w wypominkach octawalnych, półrocznych czy rocznych w kościele przed wybraną Mszą św.

Intencje Mszy świętych.

Niech błogosławieństwo umacnia nas na drodze wiary w świętych obcowanie, ciała zmartwychwstanie i życie wieczne.