Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 przez posługę ks. biskupa Piotra Skucha uczniowie naszej szkoły przyjmą Sakrament Bierzmowania. Dziękuję Pani Annie Dydak za liturgiczne przygotowanie uroczystości. Dziękuję Rodzinom; Agnieszce Jackowi Konradowi Achmirowicz, Beacie Tomaszowi Opara, za wykoszenie trawy i opiekę nad młodzieżą w czasie sprzątania kościoła. Rodzicom za złożoną ofiarę na; dar ołtarza, kwiaty wdzięczności, Pamiątki Bierzmowania, kwiaty do dekoracji kościoła. Dziękuję Pani Mieci za ułożenie kwiatów, Kandydatom za pełną mobilizację i zaangażowanie w przygotowaniu kościoła i terenu wokół kościoła.

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocy.
Na Mszy św. o godz.11.00 Dzieci naszej Parafii, przeżywają Pierwszą Komunię Świętą.
Rodziców dzieci proszę o przygotowanie kościoła i otoczenia na tę uroczystość. Spowiedź dla kl.A i ich Rodziców o godz.9.00, dla kl.B i ich Rodziców o godz.9.40.

W poniedziałek wspomnienie NMP Fatimskiej, w czwartek Święto św. Andrzeja Boboli Prezbitera i Męczennika- Patrona Polski. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.

Trwa Maryjny miesiąc Maj. Nabożeństwo majowe przed Mszą św. popołudniową.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Błogosławieństwo, które przyjmujemy dzisiaj, niech uświadamia i wskazuje drogę do naszego domu, z którego wyszliśmy.