Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego i jednocześnie pierwsza niedziela miesiąca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy przygotowali Orszak Trzech Króli i Wszystkim biorącym w nim udział.

W czwartek przypada 4 rocznica święceń biskupich ks. arcybiskupa Adriana Galbasa. Módlmy się, aby dobry Bóg darzył Pasterza obfitym błogosławieństwem, zdrowiem, a Matka Boża miała w szczególnej opiece.

Dziękuję Paniom; Teresie Holik za opiekę nad pomnikiem św. Jana Pawła i Joli Wróbel za opiekę nad Grotą Matki Bożej.

W tym tygodniu rozpoczyna się w liturgii tzw. okres zwykły.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na witraż nad Ołtarzem 191 rodzin przekazało ofiarę.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem niech umacnia Nas, abyśmy wypełnili zobowiązania chrzcielne.

Porządek wizyty duszpasterskiej