Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza.

W liturgii we wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika-głównego patrona Polski. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. W czwartek Święto św. Marka Ewangelisty.

Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcam do modlitwy o powołania z naszej wspólnoty parafialnej.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Kto chciałby wybrać się na Koncert do Areny Będzin „ Gramy dla mamy ” organizowany przez Caritas, może zapisać na bilet-cegiełkę. Pieniądze przy odbiorze biletu. Szczegóły na Plakacie.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Pawlik Mateusz Piotr wolny zam. par. Ducha Św. w Siemianowicach Śląskich i Błaut Michalina Eleonora wolna zam. par. tutejsza. Zap. I.

Błogosławieństwo, które przyjmujemy dzisiaj, niech przypomina nam, że nadal Jezus, Dobry Pasterz gotów jest oddać swoje życie za owce czyli za nas.