Dzisiaj III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym, obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do rodzinnej lektury Pisma Świętego.

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych Seniorach w naszych osobistych modlitwach.

W środę Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła wieńczące Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W następną Niedzielę zapraszam serdecznie wszystkich Parafian i Gości na piękny Koncert Kolęd Ks. Pawła Sobierajskiego, który poświęcił-pamiętatamy nasze nowe Organy wraz z orkiestrą POWER OF WINDS. Początek Koncertu na Mszy św. o godz.16.00.

Dziękujemy Wychowawczyniom klas 3A i 3B Paniom; Małgorzacie Sławskiej i Karolinie Błaszczak oraz Rodzicom, Pani Annie Dydak, i Wszystkim Dzieciom, za piękne odegranie w ubiegłą niedzielę „Jasełek” na Mszy św. o godz.10.30. Dzieci dziękują za dobrowolną ofiarę, która zasili ich budżet na „ Zielonej Szkole” a jest to ponad 600 złotych. Dziękujemy Konradowi i Wojciechowi Achmirowicz, którzy zasilili kolejny raz Czwartą Szufladę.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na witraż nad Ołtarzem 224 rodziny przekazało ofiarę.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę, Panu Dariuszowi Kozioł za regularne odśnieżanie wejścia do kościoła.

Porządek wizyty duszpasterskiej

Błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj, niech pomaga nam kroczyć śladami Chrystusa, mnożyć Jego gesty i przedłużać Jego czyny.