Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu i jednocześnie pierwsza miesiąca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W piątki o 16.30 zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Najbliższą Drogę Krzyżową będzie prowadzić Róża Dzieci. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę zaraz po Mszy św. o godz.16.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

Wspierając dzieła Caritas, w cenie 10 zł, możemy nabywać Baranki Wielkanocne do naszej „Święconki”.

We wtorek imieniny obchodzi ks. abp. Adrian Galbas-Administrator Apostolski naszej Diecezji. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o modlitwie w intencji Czcigodnego Solenizanta wypraszając dobre zdrowie i moce Bożej łaski.

W następną niedzielę rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne. Dzieci i Kandydatów do Bierzmowania zapraszam na Mszę św. o godz.10.30. Poniedziałek to Dzień Spowiedzi. Dorośli od 08-09, i 16.30-17.30. Dzieci i Kandydaci do Bierzmowania od 16.00-16.30. Msze św. z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o godz.09.00 i 17.00. Dla uczniów naszej Szkoły, Msza św. z nauką rekolekcyjną we wtorek o 10.00. Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. Adrian Sroka. Przybędzie do nas aż z Podkarpacia. Już od dzisiaj pamiętajmy o modlitwie za naszego Księdza Rekolekcjonistę, aby sam Duch Święty, przez jego usta umacniał nas na Drodze Wiary.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem, niech uzdalnia nas, abyśmy nie czynili targowiska z życia i nie sprowadzali go tylko, do praw ekonomii i pieniądza.