Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna. W naszej wspólnocie z racji nowego miesiąca Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Jeszcze raz dziękujemy ks. Przemysławowi Szot Dyrektorowi Caritas Diecezji za możliwość Świętowania w tym roku w naszej Parafii Diecezjalnego Dnia Dobra i ks. Łukaszowi Gładki zastępcy Dyrektora Caritas za głoszone Słowo Boże na wszystkich Mszach świętych. Dziękuję Wszystkim, którzy praktycznie całymi rodzinami skorzystali z tego wymarzonego w pogodę popołudnia.

Wieńczymy dzisiaj 71 Tydzień Miłosierdzia, przeżywając Niedzielę Biblijną. Zachęcam do rodzinnego czytania dzisiaj Pisma Świętego.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Dziękuję Panom; Mariuszowi Łaski za transport i pomoc wraz z Rafałem Wadowskim, Pawłem Przybyłkiem, Mateuszem Łaski za przygotowanie stołów i ławek na Piknik i po Pikniku za posprzątanie i odwiezienie ich na miejsca przechowywania. Pani Mieczysławie Romik za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Druhom Strażakom OSP za obecność i zabezpieczenie strefy zero. Dziękuję Pani Annie i licznej Grupie Wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas za nieocenioną pomoc w Dniu Dobra szczególnie wobec dzieci.

Kto chciałby wybrać się na Koncert do Areny Będzin „ Gramy dla mamy ” organizowany przez Caritas, może zapisać się w zakrystii na bilet-cegiełkę w cenie 60zł. Pieniądze przy odbiorze biletu. Szczegóły na Plakacie.

Błogosławieństwo, które przyjmujemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem niech umacnia nas w wierze, którą pielęgnujemy zgłębiając Pismo Święte.