Dzisiaj II Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Za tydzień obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcam do rodzinnej lektury Pisma Świętego.

W następną niedzielę również obchodzimy Dzień Babci, a w następny poniedziałek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich w naszych osobistych modlitwach.

Dziękujemy Pani Annie Dydak i Wszystkim Dzieciom, które odegrały „Jasełka” na Mszy św. o godz.10.30. Wojtek Chmura z racji swoich urodzin zasilił Czwartą Szufladę. Dziękujemy jemu i wszystkim zasilającym ten poziom. Dzieciom, jak przystało na prawdziwych artystów dziękujemy brawami i dobrowolną ofiarą do kapelusza.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na witraż nad Ołtarzem 201 rodzin przekazało ofiarę. To już jest prawie 1/3 rodzin naszej parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę, Panu Dariuszowi Kozioł za odśnieżenie wejścia do kościoła.

Błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj, niech pomaga nam uczyć się pragnień wyższych niż do rzeczy.

Porządek wizyty duszpasterskiej.