Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.

W piątki o 16.30 zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę zaraz po Mszy św. o godz.16.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

W czwartek święto Katedry św. Piotra. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.

Już zostały rozebrane rusztowania i w całej pełni możemy cieszyć się naszym Witrażem. Składa się z 55 części i przestawia wg projektu sceny z życia św. Jadwigi Śląskiej – Patronki naszej Parafii.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję za troskę o naszą Świątynię. Jestem pewny, że nasze wspólne dzieło-Piękny Witraż- będzie sprzyjać duchowym naszym przeżyciom i osobistej modlitwie.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom; Krystynie Kłys, Danucie Cygan, Marzenie Gaj, Ilonie Masło, Mieczysławie Romik, Zofii Ferdyn, Lucynie Kozera i Panu Stanisławowi Ferdyn, którzy posprzątali kościół po rozebraniu rusztowań. Dziękuję Pani Teresie Holik za opiekę i upiększenie Pomnika św. Jana Pawła II.

Błogosławieństwo jakie otrzymujemy niech bardziej pozwala nam obracać się ku światłu Dobrej Nowiny, którą jest Miłość.