Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła-Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli przez oktawę w Nabożeństwie za zmarłych.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w piątek św.Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy, w sobotę bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy.

Przypominam, że uczestnictwo we Mszy św. niedzielnej dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania jest oczywiste.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Zuzi i Ignasiowi oraz Dzieciom Komunijnym za zasilenie szuflady.

Dziękuję Dzieciom, które wykonały Różańce i proszę aby po Mszy świętej odebrały nagrody.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Jak zauważyliśmy trwają prace przy położeniu granitowych płyt na wejściu do kościoła. Na witraż nad Ołtarzem 151 rodzin przekazało ofiarę.

Niech błogosławieństwo dodaję nam sił, abyśmy w ciągu życia zrobili taki zapas oliwy-miłości do Boga i bliźnich, że w najważniejszym momencie lampa zapłonie odpowiednim blaskiem.