Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Za tydzień przeżywamy Dzień Papieski. Ofiarą do puszek wspieramy DNT.

Dziękuję wszystkim Rodziną Parafii za uczestnictwo w Nabożeństwach związanych z uczczeniem Relikwii Rodziny Ulmów.

Zachęcam wszystkich w dni powszednie o 16.40 do uczestnictwa w Nabożeństwie październikowym.

Dziękuję Rodzicom dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. za złożenie 27 Deklaracji. Do Sakramentu Bierzmowania złożono 22 Deklaracje.

Przypominam, że uczestnictwo we Mszy św. niedzielnej dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania jest oczywiste.

Dziękuję Pani Mieczysławie, za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła. Dziękuję Panu Wojciechowi Zapart za podstawienie przyczepy na trawę i gałęzie z racji prac przed odpustem i wywiezienie tych odpadów. Z racji zbliżającego się Odpustu parafialnego proszę o generalne posprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Jak zapewne zauważyliśmy trwają prace przed wejściem do Świątyni. Obecnie musimy zaczekać na wyschnięcie wylewki, aby położyć nowe granitowe płyty. Natomiast na witraż nad Ołtarzem 132 rodziny przekazało ofiarę.

Naszą parafialną Uroczystość Odpustową ku czci naszej Patronki św. Jadwigi Śląskiej będziemy przeżywać 22 października. Suma Odpustowa będzie o godz. 12.00.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj dodaje nam sił do pracy w Winnicy Pana i błogosławione owoce tej pracy.