Dzisiaj XXI niedziela zwykła w roku liturgicznym. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, powierzając Bogu dzieci i młodzież rozpoczynających nowy rok szkolny.

W przyszłą niedzielę, 3 września przypada dzień imienin księdza biskupa Grzegorza Kaszaka. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Czcigodnego Solenizanta.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w poniedziałek św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła, we wtorek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela. Przypadają również pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dzieci zachęcam do rozpoczęcia Nowenny Pierwszych 9 Piątków Miesiąca.

Polecamy w naszych modlitwach Panu Bogu tegoroczne zbiory, oraz wszystkich powracających z letniego wypoczynku.

Jak zapewne zauważyliście została zdemontowana część witraża po prawej stronie ołtarza, który był uszkodzony w trzech miejscach, łącznie z brakującym kawałkiem szkła. Po renowacji wróci na swoje miejsce.

Dziękuję Rodzinie Karankowskich za zasilenie „czwartej szuflady”.

Dziękuję Pani Mieczysławie, za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na Witraż nad ołtarzem do tej chwili 96 rodzin przekazało ofiarę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Kopacki Piotr wolny, zam.par. tut. i Mioscka Aleksandra wolna, zam.par.MB Nieustającej Pomocy w Kozłowej Górze zap. II.

Niech błogosławieństwo umacnia nas na drodze wiary.