Dzisiaj XX niedziela zwykła w roku liturgicznym.

W liturgii tygodnia w czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła, a w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas Mszy św. odnawiamy Jasnogórskie Śluby Narodu.

Polecamy w naszych modlitwach Panu Bogu tegoroczne zbiory, oraz wszystkich przebywających na letnim wypoczynku.

Jak zapewne zauważyliście została zdemontowana część witraża po prawej stronie ołtarza, który był uszkodzony w trzech miejscach, łącznie z brakującym kawałkiem szkła. Po renowacji wróci na swoje miejsce.

Dziękuję Rodzinie Sobiech za zasilenie „ czwartej szuflady ”. Dziękuję Panu Arkadiuszowi Ziemba za wywiezienie trawy po koszeniu wokół kościoła i plebanii.

Dziękuję Pani Mieczysławie, za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na Witraż nad ołtarzem do tej chwili 91 rodzin przekazało ofiarę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Trefon Wojciech i Tetiana Stomarivska wolni, zam.par. tut. zap. III.

Niech błogosławieństwo pomaga nam rozwiązywać różnego rodzaju trudności w wierze.