Dzisiaj XIX niedziela zwykła w roku liturgicznym.

We wtorek 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy św.błogosławieństwo ziół i kwiatów. Jest to także święto Wojska Polskiego. Módlmy się w intencji osób broniących naszej Ojczyzny, oraz tych którzy za nią oddali swoje życie. W liturgii tygodnia we czwartek wspomnienie obowiązkowe św. Jacka Prezbitera.

Polecamy w naszych modlitwach Panu Bogu tegoroczne zbiory, oraz wszystkich przebywających na letnim wypoczynku.

Dzisiaj Parafię w Siemoni nawiedzą główne Relikwie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza na god.15.40. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Dziękuję Pani Mieczysławie, za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na Witraż nad ołtarzem do tej chwili 84 rodziny przekazały ofiarę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Trefon Wojciech i Tetiana Stomarivska wolni, zam.par. tut. zap. II.

Niech błogosławieństwo pomaga nam przeżywać różnego rodzaju kryzysy wiary i wzmaga wołanie „ Panie ratuj nas’’.