Dzisiaj XIII niedziela zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca, gdy Adorujemy Przenajświętszy Sakrament.

Módlmy się za dzieci, młodzież, całe rodziny i wszystkich, którzy rozpoczęli wakacje i wypoczynek, o szczęśliwy powrót do domu.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w poniedziałek św. Tomasza Apostoła, w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy, w sobotę św. Jana z Dukli, Prezbitera.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

W odpowiedzi na prośbę Księdza Biskupa, i wspierając parafię św. Floriana, gdzie spłonął dach, taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na odbudowę kościoła św. Floriana w Sosnowcu.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na Witraż nad ołtarzem do tej chwili 34 rodziny przekazało ofiarę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Podlawski Dominik wolny zam. par. tut.i Ferdyn Wiktoria wolna zam. par. NSPJ w Dobieszowicach zap. II.

W najbliższy piątek do godz.10.00 zostaną zabrane kolejne elektro-śmieci. Jak w latach ubiegłych pozostawiamy je przy parkingu dla rowerów za bramą kościoła naprzeciwko Pani Mieci.

Niech błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem sprawia, że Boga stawiać będziemy zawsze na pierwszym miejscu, a człowieka kochać ze względu na Boga.