Dzisiaj XII niedziela zwykła w roku liturgicznym. Następna niedziela jest pierwszą miesiąca gdy Adorujemy Przenajświętszy Sakrament.

Módlmy się za dzieci, młodzież i nauczycieli, którzy rozpoczęli wakacje i wszystkich wypoczywających o bezpieczny powrót.

W liturgii tygodnia w środę wspomnienie obowiązkowe św.Ireneusza Biskupa i Męczennika, w czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca jest przeznaczona na wsparcie Stolicy Apostolskiej. W tym dniu przypada dzień imienin ks.bpa Piotra Skucha. Pamiętajmy w modlitwie o Czcigodnym Solenizancie.

Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszam na Nabożeństwo ku czci NSPJ, które sprawujemy przed Mszą św. popołudniową.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

Jak słyszeliśmy w Słowie Księdza Biskupa taca z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na odbudowę kościoła św. Floriana.

Dziękuję P.Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję P.Bogusławowi Oliwa za wykoszenie trawy wokół kościoła i plebanii i P.Ryszardowi Bacia za pomoc.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na Witraż nad ołtarzem do tej chwili 27 rodzin już przekazało ofiarę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Dawid Marcin Gdula wolny zam. par. tut.i Agnieszka Bernadeta Majorek wolna zam. par. MB Śnieżnej w Olszowej. Zap. III.
Podlawski Dominik wolny zam. par. tut.i Ferdyn Wiktoria wolna zam. par. NSPJ w Dobieszowicach zap. II.

7 lipca do godz.10.00 zostaną zabrane kolejne elektro-śmieci. Proszę, tak jak w latach ubiegłych pozostawiać je przy parkingu dla rowerów za bramą kościoła naprzeciwko Pani Mieci.

Boże Błogosławieństwo niech uświadamia nam, że mamy przygotowaną niewyobrażalną nagrodę.