Dzisiaj XI niedziela zwykła w roku liturgicznym.

Dzisiaj przypada 34 rocznica święceń kapłańskich ks.bpa Grzegorza Kaszaka. Prośmy, aby dobry Bóg, darzył Jubilata obfitym swoim błogosławieństwem.

W liturgii tygodnia w środę wspomnienie obowiązkowe św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika, a w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszam na Nabożeństwo ku czci NSPJ, które sprawujemy przed Mszą św. popołudniową.

Uczniów zapraszam w czwartek na Mszę św. o godz.17.00 z racji zakończenia kolejnego roku szkolnego.

Rycerze Kolumba dziękują za ofiarę 1055 zł, jaką zebrali na wiadomy cel.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na Witraż nad ołtarzem do tej chwili 22 rodzin już przekazało ofiarę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Dawid Marcin Gdula wolny zam. par. tut.i Agnieszka Bernadeta Majorek wolna zam. par. MB Śnieżnej w Olszowej. Zap. II.
Podlawski Dominik wolny zam. par. tut.i Ferdyn Wiktoria wolna zam. par. NSPJ w Dobieszowicach zap. I.

7 lipca do godz.10.00 zostaną zabrane kolejne elektro-śmieci. Proszę, tak jak w latach ubiegłych pozostawiać je przy parkingu dla rowerów za bramą kościoła naprzeciwko P.Mieci.

Boże Błogosławieństwo niech pomaga nam na co dzień żyć miłością! Kochać Boga i innych ludzi-to najważniejsze.