Dzisiaj VII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W Środę Popielcową posypaniem głów popiołem rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Z tej racji dzisiaj po błogosławieństwie mała niespodzianka.

W piątek o godz.16.30 zapraszam na pierwsze w tym roku nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

W ubiegłą niedzielę Grono Służby Liturgicznej powiększyło się o ; Annę Wadowską, Dawida Kozyra, Karolinę Wyderka i Lenę Klima. Bardzo dziękuję Szafarzowi i Lektorowi Mateuszowi Król, za przedstawienie kandydatów Wspólnocie Kościoła i zaświadczenie o ich godności ministranckiej. Zaproszenie dla nowych kandydatów do ministrantów jest ciągle otwarte.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na funkcjonowanie parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

W odpowiedzi na Apel Przewodniczącego KEP w następną niedzielę będzie zbiórka środków finansowych, które za pośrednictwem Caritas Polska, zostaną przeznaczone na pomoc ofiarom wojny.

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy pomaga nam upodabniać nasze serca do serca Boga.