Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.

We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika – patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

Trwa maryjny miesiąc-maj. Zapraszam na Nabożeństwo ku czci NMP, które sprawujemy przed Mszą św. popołudniową.

W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Rozpoczęło się bezpośrednie przygotowanie Grupy dzieci komunijnych. Pani Ania na bieżąco informuje swoich uczniów o terminach spotkań.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. W czerwcu są zaplanowane prace związane z generalnym remontem schodów wejściowych do naszej Świątyni.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Błaszczyk Brajan, wolny zam. par. tutejsza i Danecka Magdalena, wolna zam. par. NSPJ w Dobieszowicach zap. II.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj, umacnia nas w zachowywaniu Przykazań Bożych.