Dzisiaj V Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.

W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes-Światowy Dzień Chorego.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w poniedziałek św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników, w piątek św. Scholastyki, Dziewicy.

Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii, również te przelewane na konto parafialne.

Dziękuję Wszystkim, którzy pomagali przy rozebraniu Szopki Bożonarodzeniowej, Panu Wojciechowi Zaparty za wywiezienie choinek. Pani Teresie Holik za upiększenie kolejny raz pomnika św. JPII. Panu Dariuszowi Kozioł za każdorazowe odśnieżanie wejścia do kościoła. Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy Najświętszym Sakramentem, uświadomi Nam, że wciąż jesteśmy w stanie kochać.