Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna i jednocześnie pierwsza miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Jutro przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika- głównego patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

Rozpoczął się maryjny miesiąc-maj. Zapraszam na Nabożeństwo ku czci NMP, które sprawujemy przed Mszą św. popołudniową.

W czwartek o godz.17.45 próba generalna przygotowująca do Sakramentu Bierzmowania.

Caritas naszej diecezji zaprasza 22 maja, do Areny Będzin g.19.00, na KONCERT zespołu ZAKOPOWER p.t. „ Gramy dla Mamy”. Bilety-Cegiełki wsparcia o wartości 40 zł można nabywać w zakrystii.

W czwartek w liturgii wspominany był św. Florian-patron Strażaków. Zapraszam na Mszę św. dziękczynno-błagalną w int. Strażaków i Ich Rodzin dzisiaj o godz.16.00.

Rozpoczęło się bezpośrednie przygotowanie dla Grupy dzieci komunijnych. Pani Ania na bieżąco informuje swoich uczniów o terminach spotkań.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Bardzo dziękuję Panu Jarosławowi Chryczyk, za bezpłatną pracę, przy wymianie ochronnych barier, przed wejściem do kościoła.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć; Błaszczyk Brajan, wolny zam. par. tutejsza i Danecka Magdalena, wolna zam. par. NSPJ w Dobieszowicach zap. I.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Niech błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem, umacnia nas w miłości do Boga.