Dzisiaj Uroczystość Odpustowa ku czci św. Jadwigi Śląskiej w naszej Wspólnocie Parafialnej. O godz. 12.00 Sumie Odpustowej będzie przewodniczył ks.bp. Ordynariusz Grzegorz Kaszak.

Gościmy Kleryka naszego Seminarium i przeżywamy również Niedzielę Powołaniową. Ofiarą wspieramy Seminarium i Papieskie Dzieła Misyjne z racji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego.

Zachęcam wszystkich w dni powszednie o 16.40 do uczestnictwa w Nabożeństwie październikowym. Dziękuję Pani Annie i Dzieciom za przewodniczenie modlitwie różańcowej.

Dziękuję Rodzicom dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. za uczestniczenie w spotkaniu w miniony wtorek.

Przypominam, że uczestnictwo we Mszy św. niedzielnej dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania jest oczywiste. Kleryk naszego Seminarium pragnie spotkać się z Wami dziś po Mszy św. o 12.00.

Dziękuję Paniom; Ilonie Masło, Elżbiecie Kulik, Mirosławie Lisik, Lucynie Kozera, Teresie Holik, Danucie Cygan, Krystynie Kłys, Mieczysławie Romik i Państwu Jadwidze i Stanisławowi Śliwińskim, za generalne posprzątanie kościoła, Panu Dariuszowi Kozioł za posprzątanie terenu wokół kościoła, Panu Jarosławowi Chryczyk za estetyczne zabezpieczenie terenu przy wejściu do zakrystii.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Czekamy na odpowiednią pogodę, aby położyć nowe granitowe płyty na wejściu do kościoła. Na witraż nad Ołtarzem 145 rodzin przekazało ofiarę.

Możemy zgłaszać zmarłych na wypominki oktawalne lub roczne.

Niech nasza Patronka św. Jadwiga Śląska, wspiera Nas i wstawia się za Naszymi Rodzinami przed Majestatem Ojca w Niebiosach.