Dzisiaj Święto Świętej Rodziny-Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to również ostatni dzień roku kalendarzowego. Następna niedziela jest pierwszą miesiąca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi-Nowy Rok. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

Wszystkim Gościom i Parafianom składam Najserdeczniejsze życzenia Noworoczne; Zdrowia, Pogody Ducha, Miłości-dzięki, której każdy człowiek rozkwita, Napełniania serca Bożą Łaską i Bożym Pokojem. Niech Maryja, Święta Boża Rodzicielka, chroni, wyprasza łaski i bezpiecznie prowadzi każdego dnia.

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego- Światowy Dzień Misyjny Dzieci. Podczas Mszy świętych Błogosławieństwo kadzidła i kredy. Zachęcam do uczestnictwa w Orszaku Trzech Króli i zachęcam, aby kredą oznaczyć drzwi naszych domów literami; C+M+B oraz cyframi bieżącego roku. Taca z uroczystości jest przeznaczona Krajowy Fundusz Misyjny.

Dziękuję Paniom; Magdalenie, Oli i Kamili za piękne przygotowanie Czuwania przed Pasterką i całą Oprawę muzyczną Mszy o północy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Na witraż nad Ołtarzem 181 rodzin przekazało ofiarę.

Błogosławieństwo jakie otrzymujemy niech umacnia nasze Rodzinne więzy.

Wizyta duszpasterska 2023/2024