Dzisiaj IV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Następna będzie pierwszą miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.

W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą ogarniamy osoby zakonne. Ofiarą wspieramy żeńskie zakony klauzurowe. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. W tym dniu kończy się tradycyjny śpiew kolęd.

W liturgii tygodnia pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Wczoraj zakończona została Wizyta Pasterska. Dziękuję wszystkim Rodzinom, które zaprosiły Kapłana do pobłogosławienia domu. Takich Rodzin było 518. Bóg zapłać za ofiary, które z racji Kolędy zostały złożone. Na potrzeby parafii złożono ofiary w wysokości 25.200 zł. Bóg zapłać za życzliwość, serdeczność z jaką mnie przyjmowano. Dziękuję za przygotowane obiady, kolacje, a nawet śniadania. Przepraszam, że nie mogłem skorzystać z poczęstunku różnymi słodkościami. Msza św. dziękczynna z racji Kolędy w int. Rodzin dzisiaj o 10.30.

Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii, również te przelewane na konto parafialne.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy uświadomi Nam, że Bóg jest nie tylko miłością, jest nie tylko miłosierdziem, ale jest naszym szczęściem.