Dzisiaj III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym, obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam do lektury Słowa Bożego i refleksji nad Bożym Słowem.

Dziękujemy zespołowi ”Salvatoris”, za piękny koncert kolęd.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; we wtorek św.Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła, w czwartek śśw.Tymoteusza i Tytusa, Biskupów, w sobotę św. Tomasza z Akwinu Prezbitera i Doktora Kościoła. W środę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Babci, a dzisiaj Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Plan Wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień. Otwarta furtka lub brama jest dla mnie znakiem zaproszenia.

Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy umacnia nas w głoszeniu prawdy BÓG JEST MIŁOŚCIĄ.