Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu i jednocześnie pierwsza miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.

Zachęcam do praktykowania jałmużny. Dla chcących zbierać oszczędności, które zostaną przekazane potrzebującym, puszki na jałmużnę wielkopostną można odebrać w zakrystii.

W następną niedzielę na Mszach św. o godz.8.00 i 10.30 będzie Słowo prezentujące Ruch Rodzin Katolickich Wspólnoty „Ekip Notre Dame”.

W piątek o godz.16.30 zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W niedzielę o 16.45 zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

W IV Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczną się trzy dniowe Rekolekcje Parafialno-Szkolne. Poniedziałek 20 marca będzie dniem spowiedzi.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Dzisiaj zbiórką do puszki wspieramy Kościoły Misyjne.

Nastąpiła zmiana terminu zebrania wiejskiego z 28 lutego na 23 marca godz.17.00 – Szkoła Podstawowa.

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy Najświętszym Sakramentem, napełnia nas Światłem, którym jest Sam Chrystus, abyśmy mogli promieniować i wskazywać innym drogę wiary.