Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. Następna niedziela będzie pierwszą miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek o godz.16.30 zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W niedzielę o 16.45 zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na funkcjonowanie parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Dzisiaj w odpowiedzi na Apel Przewodniczącego KEP do puszki zbieramy środki finansowe, które za pośrednictwem Caritas Polska, zostaną przeznaczone na pomoc ofiarom wojny.

Nastąpiła zmiana terminu zebrania wiejskiego z 28 lutego na 23 marca godz.17.00 – Szkoła Podstawowa.

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy pomaga nam odkrywać, że Bóg pragnie każdego z nas otaczać swą opieką.