Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św.o godz.10.30 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Za tydzień pierwsza niedziela adwentu. Możemy wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom już nabywać świece na Stół Wigilijny. Duża w cenie 18 zł i mała w cenie 8 zł.

We wtorek w liturgii wspomnienie obowiązkowe św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy. Przez wstawiennictwo Świętej wypraszamy obfitość bożych darów dla wszystkich Organistów, Chórzystów i Nas wszystkich związanych z muzyką kościelną.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, czy to w świątyni, czy przelewem na konto parafialne.

W zakrystii dla chętnych już są do nabycia różne w formie i kolorze kalendarze na 2023 rok.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Do naszych rodzin są już dostarczane poświęcone Opłatki na Stół Wigilijny. Ofiary złożone przy przyjęciu opłatków, przeznaczamy na ogrzewanie kościoła.

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy, uczy nas patrzeć oczami łotra, który w Chrystusie, ukrzyżowanym, oplutym i pozbawionym ludzkiej godności- ujrzał najpotężniejszego króla, w którym wszystko istnienie ma początek i koniec.