Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.30 zapraszam na spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Za tydzień serdecznie zapraszam Parafian na Sumę Odpustową o godz. 12.00,ku czci św. Jadwigi Śląskiej patronki naszej parafii. Mszy św. będzie przewodniczył, wygłosi słowo i poświęci Salę Pamięci ks. bp Piotr Skucha. W tym dniu również przeżywamy XXII Dzień Papieski. Ofiarą do puszki zechciejmy wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia. Modlitwą ogarniamy także nasze Seminarium wypraszając nowe powołania do Służby Bożej. Za dwa tygodnie po Mszy św. o godz.16.00 zapraszam na Koncert Ewangelizacyjny. Więcej informacji na plakatach w gablotach. Bardzo proszę o generalne posprzątanie kościoła, wejścia i Sali pamięci na naszą uroczystość odpustową.

W piątek Dzień Edukacji Narodowej. Panu Bogu w modlitwie polecamy profesorów, nauczycieli i wychowawców.

Serdecznie zapraszam o 16.40 na nabożeństwa różańcowe.

Zbliża się miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Wypominki to szczególna modlitwa do Boga, by zmarli mieli udział w Chrystusowym zwycięstwie nad śmiercią.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do Świątyni. Dziękuję Paniom z Róż Różańca za złożoną ofiarę na kwiaty na Odpust.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Kacper Grzywaczyk wolny zam. par. tutejsza i Dorota Kuboń wolna zam. par. MB Szkaplerznej w Tarnowie zap. II

Niech błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy przypomina nam o potrzebie bycia wdzięcznym za nawet najmniejsze otrzymywane dobro.