Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca, kiedy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Po otrzymaniu deklaracji dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym i katechetycznym do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej jest 18, a młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, która potwierdziła zasady przygotowania jest 7 osób. Za tydzień po Mszy św. o godz.10.30 zapraszam na spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Już dzisiaj serdecznie zapraszam Parafian na Sumę Odpustową ku czci św. Jadwigi Śląskiej patronki naszej parafii 16.X.o godz 12.00, i na Koncert Ewangelizacyjny 23.X.po Mszy św.o godz.16.00

W liturgii tygodnia wspomnienia; we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, w piątek NMP Różańcowej.

Rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Szczególnie na to Nabożeństwo zapraszam dzieci i młodzież.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby funkcjonowania parafii. Dzisiaj ofiarą do puszki możemy wesprzeć dzieła Caritas.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do Świątyni.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Kacper Grzywaczyk wolny zam. par. tutejsza i Dorota Kuboń wolna zam. par. MB Szkaplerznej w Tarnowie zap. I

Niech błogosławieństwo, które otrzymujemy Najświętszym Sakramentem przymnaża Nam wszystkim wiary.