Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy. Następna jest pierwszą miesiąca, kiedy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Przypominam, że Msza św. o godz. 10.30 jest szczególnie ważna dla dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym i katechetycznym do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Rodziców proszę o odebranie lub zwrócenie wypełnionych Deklaracji. Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania również przypominam o uczestnictwie we Mszy św. i o odebraniu Deklaracji wyjaśniającej zasady przygotowania.

W czwartek święto św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

Pierwszą sobotą miesiąca rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Szczególnie na to Nabożeństwo zapraszam dzieci i młodzież.

Po Mszach można zobaczyć Salę Pamięci-ten skrawek historii naszej Parafii. W Sali jest również możliwość wypożyczenia dobrej książki lub pozostawienie dobrej książki aby z niej skorzystać.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do Świątyni.

Niech błogosławieństwo, które otrzymujemy uświadamia nam to, że przed Bogiem wielki jest tylko ten co ma dobre serce.