Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca. W czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu modlimy się o światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli i katechetów, którzy rozpoczęli nowy rok szkolny.

W następną niedziele na Mszę św. o 10.30 zapraszam na poświęcenie wszystkich pierwszoklasistów z tornistrami i przyborami szkolnymi. Jednocześnie przypominam, że godzina tej Mszy św. jest szczególnie ważna dla dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym i katechetycznym do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

W czwartek święto Narodzenia NMP

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii, czy w świątyni czy na konto parafialne. Zakończono prace w Sali Pamięci. Już dzisiaj po Mszach św. można zobaczyć ten skrawek historii naszej Parafii. Poświęcenie Sali będzie w dniu Parafialnego Odpustu.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do Świątyni.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Mateusz Tutaj wolny, zam. par. tutejsza i Kamila Matysek wolna, zam. par. św. Stanisława B.M. w Czeladzi. Zapowiedź II.

Niech błogosławieństwo jakie dziś otrzymujemy Najświętszym Sakramentem, pomaga nam trwać na tej drodze, która wiedzie Nas do zbawienia.