Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

Jutro rozpoczyna się miesiąc sierpień- czas szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie. Zachęcam do podejmowania dobrowolnej abstynencji i do pielgrzymowania na Jasną Górę.

We wtorek dzień NMP Anielskiej – przypada odpust Porcjunkuli. W czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya.

W sobotę w liturgii święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii, czy w świątyni czy na konto parafialne.

Z przykrością przyjąłem informację o rezygnacji Pana Wojciecha z funkcji organisty w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową służbę i życzymy lepszego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki świętej Cecylii.

Dziękuję z serca; za modlitwę w mojej intencji z racji imienin, za życzenia wyśpiewane przez dzieci-małe owieczki, za życzenia od Was Wszystkich jakie składał Pan Andrzej i życzenia wraz z tortem i prezentami od Członkiń KŻR, OSP, Koła Gospodyń, Chóru Parafialnego, Zespołu Śpiewaczego ”Rogozanki”. Dziękuję wszystkim Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła. Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na Niedzielę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Radosław Wyderka, wolny, zam.par.tut. i Aleksandra Huczak, wolna, zam.par.NSPJ w Zabrzu-Rokitnicy. Zap.II.

Niech błogosławieństwo chroni nas na drogach naszego życia.