Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza Niedziela miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Dziękujemy dzisiaj za zakończony rok szkolny i wypraszamy szczęśliwy czas wakacji i urlopów.

We wtorek w Liturgii wspomnienie obowiązkowe bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy, a w piątek św. Jana z Dukli, Prezbitera.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

Zapraszam całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego ( sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery ). Zbiórka będzie trwała do 13 lipca do godz.12.00. Sprzęt pozostawiamy za bramą przy stanowiskach dla rowerów.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Pamiętajmy, aby nawet w najbardziej upalne dni, zachować godny strój, kiedy przychodzimy do kościoła. To wyraz szacunku wobec Najświętszego Sakramentu i samego miejsca świętego.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na Niedzielę.

Niech błogosławieństwo jakie dzisiaj otrzymujemy Najświętszym Sakramentem dodaje sił, abyśmy swoim życiem świadczyli, że Bóg jest Miłością i Miłosierdziem.