Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu i jednocześnie pierwsza miesiąca gdy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczynamy w liturgii okres pasyjny, czyli czas rozważania męki i śmierci Chrystusa.

Za tydzień Niedziela Palmowa czyli Niedziela Męki Pańskiej. W liturgii wspominamy uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy i poświęcamy palmy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Rozpoczniemy Eucharystię wypraszając nowe powołania do Służby Bożej Litanią do św. Jana Pawła II.

Zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Piątek o 16.30, i Nabożeństwo Gorzkich Żali w Niedzielę po Mszy św. o 16.00.

Dziękuję P. Mieczysławie za posprzątanie kościoła na Niedzielę.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Dla zainteresowanych są jeszcze do nabycia książki- Świadectwo o Janie Pawle II- Arcybiskupa Metropolity Lwowa Mieczysława Mokrzyckiego, który wprowadził Relikwie JPII do naszej Świątyni.

Niech Błogosławieństwo jakie otrzymujemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem dodaje nam sił do nieustannego otwierania się na Miłosierdzie Boże.