Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Przeżywamy maryjny miesiąc maj. Przed Mszą świętą popołudniową przez cały ten czas zapraszam na Nabożeństwo ku czci NMP.

Jutro w liturgii święto św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika – patrona Polski.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii. W najbliższym czasie są zaplanowane prace z wymianą wszystkich rynien na Plebanii, ponieważ po pamiętnym gradobiciu zostały zniszczone. Również mając już potrzebny materiał ciągle czekam na ekipę remontową w powstającej Sali Pamięci.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.
Dziękuję P. Arkadiuszowi Ziemba Prezesowi Zarządu „ Aquaplus’’ za pomoc w wykoszeniu traw wokół plebanii.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Claudio Danesi i Magdalena Kańtoch zam. par. tutejsza. Zap. III.
Mateusz Biedroń i Kamila Wójcik zam. par. tutejsza. Zap. III.

Niech błogosławieństwo jakim dzisiaj jesteśmy obdarowani pomaga nam w okazywaniu sobie autentycznej wzajemnej miłości.