Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która wieńczy okres wielkanocny. Dzieci naszej Parafii przeżywają Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.

W przyszłą Niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Dzieci będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej.

Rozpoczął się miesiąc czerwiec poświecony oddawaniu czci NSPJ. Przed Mszą świętą popołudniową przez cały ten czas zapraszam na Nabożeństwo ku czci NSPJ.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w środę św. Jadwigi Królowej, w sobotę św. Barnaby Apostoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Dziękuję Rodzicom Dzieci Komunijnych za Dar Ołtarza w postaci Puszki, z której udzielałem dziś Komunię, za przystrojenie i przygotowanie kościoła i terenu wokół kościoła na dzisiejszą uroczystość. Dziękuję Pani Annie Dydak za ogromną pracę w przygotowanie dzieci do przeżycia tej uroczystej Eucharystii. Dziękuję Dyrekcji, Wychowawcom klas i wszystkim Gościom za modlitwę i obecność. Dziękuję Paniom Magdzie Sapińskiej, Zofii Ferdyn i Lucynie Kozera za wyplewienie roślin wokół kościoła.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Dariusz Jan Kozioł i Joanna Helena Świerczek zam. par. tutejsza. Zap. III.

Niech błogosławieństwo jakim dzisiaj jesteśmy obdarowani pozwala nam zawsze być otwartymi na działania Ducha Świętego.