Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Z tej okazji składam wszystkim Gościom i Parafianom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pokoju, radości, zbawienia i abyśmy wszyscy odczuli w głębi serca objawiającą się miłość Dziecięcia Jezus.

Jutro drugi dzień Święto św. Szczepana. Taca tradycyjnie jest przeznaczona na uczelnie katolickie.

W piątek Święto św. Rodziny-Jezusa Maryi i Józefa. W tym patronalnym święcie rodzin katolickich, podczas Mszy św. nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Plan Wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień.

Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii.

Dziękuję Pani Danusi z zakładu fryzjerskiego za ofiarowanie choinek do K-ła, Panu Mariuszowi Łaski za przywiezienie ich, Panom Bogusławowi Ferdyn i Stanisławowi Ferdyn za oprawienie ich. Panu Markowi, Szafarzom Nadzwyczajnym i Służbie Liturgicznej za przygotowanie szopki i udekorowanie Świątyni. Dziękuję Państwu Małgorzacie i Tomaszowi Bednarek, Panom Waldemarowi Andzel i Arkadiuszowi Ziemba, za dar dla dzieci do naszej szopki, w postaci wielbłąda, na którym można podróżować.

Dziękuję za sprzątanie i przygotowanie kościoła na święta, Paniom; Danucie Cygan, Krystynie Kłys, Ilonie Masło, Jadwidze Śliwińskiej, Zofii Ferdyn, Lucynie Kozera i Mieczysławie Romik.

Niech uroczyste błogosławieństwo, które dzisiaj otrzymujemy wypełni się w całej treści i głębi swojej.