Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Dzieci naszej Parafii na Mszy św.o godz.10.30, przeżywają Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Dzisiaj również Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św.o godz.10.30 wyruszy z kościoła, Procesja Bożego Ciała ul. Kościuszki potem ulice Okrzei i Narutowicza i ul. Kościuszki wrócimy do świątyni. Proszę Druhów Strażaków o zabezpieczenie trasy. Proszę Parafian o przygotowanie Ołtarzy ( Główne motywy są do zabrania z kościoła).Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów. Udekorujmy nasze domy i okna.Jak najliczniej uwielbijmy Chrystusa.

We wtorek ks.bp Piotr Skucha będzie przeżywał 52 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich, a w sobotę ks.bp Grzegorz Kaszak przeżywa 33 rocznicę święceń kapłańskich. Dziękując za lata kapłańskiej i biskupiej posługi, modlimy się, aby dobry Bóg darzył Jubilatów obfitym błogosławieństwem.

W piątek Uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, głównego Patrona naszej diecezji.

Trwa miesiąc czerwiec poświecony oddawaniu czci Sercu Jezusowemu. Przed Mszą świętą popołudniową zapraszam na Nabożeństwo ku czci NSPJ.

W liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w poniedziałek św. Antoniego z Padwy-prezbitera i doktora kościoła, we wtorek bł. Michała Kozala- biskupa i męczennika.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii. W tym tygodniu zostały zakończone prace przy wymianie rynien na Plebanii po pamiętnym gradobiciu. Dziękuję Firmie Pana Jarka Chryczyka za wykonie tych prac. Koszt tej inwestycji to 12 tys.zł. Dziękuję wszystkim składającym ofiarę na tę inwestycję.

Dziękuję Rodzicom Dzieci Rocznicowych za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Dziękuję Nowożeńcom za kwiaty.

Niech błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, jakim dzisiaj jesteśmy obdarowani pozwala nam zawsze czcić Trójcę Świętą.