Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu.

Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się czynnie w czwartek w zorganizowanie Orszaku Trzech Króli, i wszystkim tworzącym Orszak za świadectwo wiary i wspólną modlitwę.

Liturgicznie kończy sie okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres zwykły. Śpiew kolęd kończy Święto Ofiarowania Pańskiego

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane z racji kolędy czy na konto parafialne, na potrzeby Parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę.

Mając na uwadze aktualną sytuacje epidemiologiczną z Wizytą Pasterską, podobnie jak w roku ubiegłym, udałem się do tych Rodzin, które wyraziły taką wolę. Wszystkie Rodziny z racji kolędy, ogarniam modlitwą szczególnie w Mszach za Parafian.

Wspólnota „ Wieczernik Maryjny „ z Siemoni, zaprasza na spotkania modlitewne. Szczegóły w Gablocie informacyjnej.

Niech błogosławieństwo jakie dzisiaj otrzymujemy napełnia nasze serca łaską i mocą z Niebios.