Dzisiaj IV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W środę święto Ofiarowania Pańskiego. Szczególną modlitwą z racji Dnia Życia Konsekrowanego otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną oraz wypraszamy nowe powołania do Służby Bożej. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz.16.00. W każdym innym dniu jak zawsze od 16.30.

Bardzo serdecznie dziękuję Liderowi Zespołu „ Te Deum „ Panu Mateuszowi Filo za przyjęcie zaproszenia do naszej Parafii i wykonanie pięknego Koncertu Kolęd.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii z racji kolędy czy na konto parafialne.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę.

Wszystkie Rodziny z racji kolędy, ogarniam modlitwą szczególnie w Mszach za Parafian.

Niech błogosławieństwo jakie dzisiaj otrzymujemy napełnia nasze serca ufnością wobec Boga Ojca.