Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu, zwana Laetare. Kościół cieszy się z obfitości łask płynących z chrztu i Eucharystii. W tradycji rzymskiej jest to „Niedziela Róż”, ponieważ w tym dniu obdarowywano się pierwszymi kwiatami, a papież złotą różę ofiarował osobie zasłużonej dla Kościoła.

W poniedziałek przypada 13 rocznica święceń biskupich Ordynariusza naszej diecezji. Módlmy się, aby dobry Bóg obdarzał naszego Pasterza swoim błogosławieństwem, dobrym zdrowiem i siłami do kierowania Lokalnym Kościołem.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa od 15.50. Możliwość korzystania z Sakramentu Pokuty jest zawsze na pół godziny przed Mszą św.

Zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Piątek o 16.30, i Nabożeństwo Gorzkich Żali w Niedzielę po Mszy św. o 16.00.

Dziękuję P. Mieczysławie za posprzątanie kościoła na Niedzielę.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Chętni pragnący składać jałmużnę, na Dzieła Caritas, mogą wziąć Skarbonki ze stolika przy wyjściu. Dla zainteresowanych są jeszcze do nabycia książki- Świadectwo o Janie Pawle II- Arcybiskupa Metropolity Lwowa Mieczysława Mokrzyckiego, który wprowadził Relikwie JPII do naszej Świątyni.

Niech Błogosławieństwo dodaje nam sił do nieustannych powrotów w ramiona Ojca.