Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Wieńczymy dzisiaj Tydzień Biblijny i rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Rozpoczęliśmy maryjny miesiąc maj. Przed Mszą świętą popołudniową przez cały ten czas zapraszam na Nabożeństwo ku czci NMP.

Jutro obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika -głównego patrona Polski.

W piątek w Liturgii wspomnienie NMP Fatimskiej, natomiast w sobotę święto św. Macieja Apostoła. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz.16.00 z racji wspomnienia św. Floriana, patrona strażaków, które było w minioną środę, dziękujemy Bogu za ich odpowiedzialną służbę i wypraszamy potrzebne łaski.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Claudio Danesi i Magdalena Kańtoch zam. par. tutejsza. Zap. II.
Mateusz Biedroń i Kamila Wójcik zam. par. tutejsza. Zap. II.

Niech błogosławieństwo pomaga nam w naszych modlitwach wypraszających dobrych i świętych kapłanów, którzy poprowadzą ludzi do zbawienia.