Dzisiaj III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcam szczególnie dzisiaj do rodzinnej lektury Pisma Świętego.

Jutro Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Za przyczyną św. Franciszka Salezego, módlmy się, aby pracownicy mediów z poszanowaniem przekazywali prawdę, do której wszyscy mają prawo.

We wtorek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, wieńczące Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Dzisiaj zapraszam Parafian na Koncert Kolęd. Zespół „ Te Deum ’’ wykona kolędy na Mszy św. o godz. 16.00 i po Mszy św. Koncert. Bardzo serdecznie dziękuję Liderowi Zespołu P. Mateuszowi Filo za przyjęcie zaproszenia do naszej Parafii i ujęcie Jej w Waszym Pielgrzymowaniu z Kolędą.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii, z racji kolędy czy na konto parafialne.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na niedzielę.

Mając na uwadze aktualną sytuacje epidemiologiczną z Wizytą Pasterską, podobnie jak w roku ubiegłym, udałem się do tych Rodzin, które wyraziły taką wolę. Wszystkie Rodziny z racji kolędy, ogarniam modlitwą szczególnie w Mszach za Parafian.

Niech błogosławieństwo jakie dzisiaj otrzymujemy napełnia nasze serca mądrością i mocą Słowa Bożego.