Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu wieńcząca Rekolekcje Parafialne. Bardzo dziękujemy ks. dr Karolowi Nędza za wprowadzenie we czwartek Krzyża Papieskiego do naszej Świątyni i przewodniczenie Rekolekcjom Wielkopostnym do dzisiaj. Życzymy, aby Krzyż Chrystusa będący Mocą i Mądrością Bożą i Sam Zmartwychwstały napełniały Kapłańską drogę Księdza Łaską i Światłem Ducha Św.

Dziękujemy Panu Bogu za Nawiedzenie naszej Wspólnoty Parafialnej przez Krzyż Papieski i za ofiarowane przez księdza Arcybiskupa Lwowskiego Mieczysława Mokrzyckiego Relikwie św. Jana Pawła II, który wraz ze św. Jadwigą zapewne będzie prowadził Nas wszystkich bezpieczną drogą do Ojca w niebie.

W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcam do podejmowania Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Piątek o 16.30, i Nabożeństwo Gorzkich Żali w Niedzielę po Mszy św. o 16.00.

Dziękuję za posprzątanie kościoła na nasze uroczystości Paniom; Zofii Ferdyn, Magdzie Sapińskiej, Krystynie Kłys i Mieczysławie Romik. Dziękuję Paniom; Teresie Holik za upiększenie pomnika JPII i Joli Wróbel za upiększenie groty Matki Bożej. Panu Wojciechowi Zaparty za wywiezienie gałęzi po pielęgnacji krzewów i tui. Mojemu bratu Tomaszowi i Jego koledze Panu Józefowi dziękuję za zrobienie porządku wokół kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii. Na Ukrainę złożyliśmy do puszki kolejną ofiarę w wysokości 1250zł.

Chętni pragnący składać przez okres Wielkiego Postu- jałmużnę, na Dzieła Caritas, mogą wziąć Skarbonki ze stolika przy wyjściu.

Niech Błogosławieństwo umacnia nas w oddawaniu Bogu każdego naszego cierpienia.