Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna i jednocześnie pierwsza miesiąca gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Dzisiaj rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Przed Mszą świętą popołudniową przez cały ten czas zapraszam na Nabożeństwo ku czci NMP.

Wieńczymy dziś 72 Tydzień Miłosierdzia i rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zechciejmy częściej zanurzać się w lekturze Pisma Świętego, zachowując w sercu Słowo Boże.

We wtorek 3 maja. Obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski- głównej Patronki naszej Ojczyzny. Pamiętajmy na modlitwie o naszej Ojczyźnie i wszystkich Rodakach. W środę wspominamy św. Floriana- patrona strażaków. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz.16.00 dziękujemy Bogu za ich odpowiedzialną służbę i wypraszamy potrzebne łaski.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Claudio Danesi i Magdalena Kańtoch zam. par. tutejsza. Zap. I.
Mateusz Biedroń i Kamila Wójcik zam. par. tutejsza. Zap. II.

Niech błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem umacnia w naszych sercach nadzieję i radość.